Dzisiaj jest: 20 listopada 2018, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda Rejestracja Logowanie

5 zalet zakupu używanego auta od dealera

5 zalet zakupu używanego auta od dealera

Samochody używane możemy kupować obecnie nie tylko przez ogłoszenia czy na giełdzie, ale również w salonach dealerskich. Poznaj z nami 5 powodów, d...
Tani kurier Polska - Irlandia

Tani kurier Polska - Irlandia

Do Irlandii od lat emigruje wielu Polaków. Oficjalnie ich liczba w tym kraju wynosi już ponad 135 tys. Tak liczna Polonia znacząco wpływa na wzrost...
Co powinieneś wiedzieć o księdze wieczystej?

Co powinieneś wiedzieć o księdze wieczystej?

Księga wieczysta jest rejestrem przedstawiającym stan prawny nieruchomości. Kupno mieszkania na rynku wtórnym powinno być zawsze poprzedzone sprawd...

PRZEPROWADZKI IRLANDIA POLSKA

  Usługi / Transportowe    14-12-2016
Basmar jest firmą działającą na rynku międzynarodowych przeprowadzek z Irlandii do Polski i z Polski do Irlandii a także z Irlandii do całej Europy.


W związku z tym, że migracje do krajów zachodnich, a w szczególnosci do Irlandii, wciąż nie maleją - proponujemy Państwu współpracę.


Zajmujemy się transportem przeprowadzek samochodami dostawczymi a także ciężarowymi na wszystkich trasach POLSKA-IRLANDIA.


Jesteśmy w stanie zaoferować transport w doładunkach po znacznie obniżonych kosztach, co niewątpliwie jest zaletą naszej firmy. Możliwości takie wynikają z rozbudowanej floty samochodów do przeprowadzek międzynarodowych.


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży łączymy z chęcią ciągłego rozwoju firmy. Flota naszych samochodów połączona z środkami transportu licznej grupy współpracowników , zapewnia w praktyce gwarancje dla Klienta dostępności do wybranych usług w każdej chwili, w każdym miejscu Irlandii i Polski.Jesteśmy gotowi do współpracy z Państwem na terenie całej Irlandii.
Oferujemy kompleksowe usługi transport i przeprowadzki z Polski do Irlandii lub z Irlandii do Polski.


http://przeprowadzki-irlandia.pl/

Proponujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dla nas nie ma znaczenia czy przeprowadzka jest z domu czy mieszkania, a także z jakiego pietra znoszone będą rzeczy. Wykwalifikowani pracownicy firmy Basmar na pewno zadbają o Państwa mienie.

Galeria

Miasto: dublin
Region: antrim

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się