Dzisiaj jest: 25 maja 2018, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny Rejestracja Logowanie

Tani kurier Polska - Irlandia

Tani kurier Polska - Irlandia

Do Irlandii od lat emigruje wielu Polaków. Oficjalnie ich liczba w tym kraju wynosi już ponad 135 tys. Tak liczna Polonia znacząco wpływa na wzrost...
Co powinieneś wiedzieć o księdze wieczystej?

Co powinieneś wiedzieć o księdze wieczystej?

Księga wieczysta jest rejestrem przedstawiającym stan prawny nieruchomości. Kupno mieszkania na rynku wtórnym powinno być zawsze poprzedzone sprawd...
Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wzrasta ilość prywatnych gabinetów stomatologicznych. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, nieustannie zmagających się z problemami natury d...

PRZEPROWADZKI IRLANDIA POLSKA

  Usługi / Transportowe    14-12-2016
Basmar jest firmą działającą na rynku międzynarodowych przeprowadzek z Irlandii do Polski i z Polski do Irlandii a także z Irlandii do całej Europy.


W związku z tym, że migracje do krajów zachodnich, a w szczególnosci do Irlandii, wciąż nie maleją - proponujemy Państwu współpracę.


Zajmujemy się transportem przeprowadzek samochodami dostawczymi a także ciężarowymi na wszystkich trasach POLSKA-IRLANDIA.


Jesteśmy w stanie zaoferować transport w doładunkach po znacznie obniżonych kosztach, co niewątpliwie jest zaletą naszej firmy. Możliwości takie wynikają z rozbudowanej floty samochodów do przeprowadzek międzynarodowych.


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży łączymy z chęcią ciągłego rozwoju firmy. Flota naszych samochodów połączona z środkami transportu licznej grupy współpracowników , zapewnia w praktyce gwarancje dla Klienta dostępności do wybranych usług w każdej chwili, w każdym miejscu Irlandii i Polski.Jesteśmy gotowi do współpracy z Państwem na terenie całej Irlandii.
Oferujemy kompleksowe usługi transport i przeprowadzki z Polski do Irlandii lub z Irlandii do Polski.


http://przeprowadzki-irlandia.pl/

Proponujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dla nas nie ma znaczenia czy przeprowadzka jest z domu czy mieszkania, a także z jakiego pietra znoszone będą rzeczy. Wykwalifikowani pracownicy firmy Basmar na pewno zadbają o Państwa mienie.

Galeria

Miasto: dublin
Region: antrim

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się