Dzisiaj jest: 19 listopada 2017, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei Rejestracja Logowanie

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wzrasta ilość prywatnych gabinetów stomatologicznych. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, nieustannie zmagających się z problemami natury d...
Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Nie wiadomo z czego to wynika, ale niestety, nie każdy właściciel pojazdu jest zorientowany, jakie w samochodzie znajdują się filtry i gdzie powini...
Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech to IRE – podatek ten zastępuje dotychczasowy podatek dochodowy od osób fizycznych IRPEF.

Pomoc prawna online dla Polaków w Polsce i

  Usługi / Inne    08-07-2017
Wyjeżdżając z naszej ojczyzny, najczęściej nie zrywamy z nią całkowicie kontaktu. Wiąże się to z powstawaniem stosunków i zagadnień prawnych, które rodzą nasze wątpliwości. TipCapital wychodzi naprzeciw Polakom nie mieszkającym w Polsce, którzy potrzebują zasięgnąć informacji dotyczącej polskiego porządku prawnego.

Kim jesteśmy?

TipCapital powstało z myślą o osobach, które cenią sobie profesjonalizm i wygodę. Naszym założeniem jest stworzenie serwisu umożliwiającego obsługę Polaków na całym świecie, nie tylko w Polsce. Obecnie oferujemy poradnictwo prawne oraz ? dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Umiejętności Społecznych ?Konsensus? ? także psychologiczno - pedagogiczne. W naszej pracy kładziemy nacisk na najwyższą jakość usług oraz życzliwe i całościowe podejście do zgłaszanych spraw. Dla nas klient nie jest tylko kolejnym rekordem w bazie danych, ale człowiekiem poszukującym rozwiązania swoich problemów, któremu zapewniamy profesjonalną pomoc doradczą.

W jaki sposób działamy?

Każda sprawa jest inna i wymaga różnego nakładu pracy, dlatego nie uczciwym było by narzucić jedną, stałą kwotę. TipCapital nie działa według standardowych schematów. Staramy się udzielić jak najbardziej wyczerpującej informacji bądź sporządzić pismo w cenie uwzględniającej zarówno nasz poświęcony czas jak i Państwa możliwości finansowe.
Dzięki naszemu serwisowi nie musisz marnować czasu na dojazdy czy brać wolnego z pracy. Serwis działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, więc zapytanie możesz wysłać w dogodnym dla Ciebie czasie!
Świadczymy usługi w języku polski, angielskim i rosyjskim

Zapraszamy do kontaktu!

www.tipcapital.co.uk
Miasto: london
Region: antrim

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się