Dzisiaj jest: 19 października 2017, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita Rejestracja Logowanie

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wzrasta ilość prywatnych gabinetów stomatologicznych. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, nieustannie zmagających się z problemami natury d...
Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Nie wiadomo z czego to wynika, ale niestety, nie każdy właściciel pojazdu jest zorientowany, jakie w samochodzie znajdują się filtry i gdzie powini...
Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech to IRE – podatek ten zastępuje dotychczasowy podatek dochodowy od osób fizycznych IRPEF.

Kto może otrzymać dodatek mieszkaniowy ?

Każdy kto przebywa w Irlandii, po spełnieniu odpowiednich warunków jest w stanie otrzymać dodatek do wynajmowanego lokalu mieszkalnego. Tzw. „Dodatek mieszkaniowy” jest wypłacany osobom mieszkającym w prywatnych lokalach mieszkaniowych, których nie stać na pokrycie kosztów zakwaterowania z ich własnych środków. Ogólnie, jeżeli jedynym dochodem takiej osoby jest zapomoga z opieki społecznej lub Zarządu Służby Zdrowia (HSE), będzie ona mogła kwalifikować się do otrzymania dodatku mieszkaniowego z właściwego jej Rejonowego Ośrodka Zdrowia.
Wysokość dodatku mieszkaniowego będzie obliczana przez pracownika opieki społecznej z HSE w taki sposób, aby dochód po opłaceniu czynszu nie spadł poniżej poziomu minimalnego. Więcej na temat dodatku mieszkaniowego w Irlandii, zasady jego przyznawania itd. można znaleźć na naszej stronie klikając na poniższy link:
http://www.szperaj.com/dodatek-mieszkaniowy.html#introduction
Dodano: 2012-09-05
Wyświetleń: 7724