Dzisiaj jest: 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili Rejestracja Logowanie

Modna i funkcjonalna kuchnia?

Modna i funkcjonalna kuchnia?

Modna i funkcjonalna kuchnia? Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć! Kuchnia, określana przez wielu jako ?serce? domu, to bez wą...
Pierwsze ubezpieczenie samochodu ? jakie wybrać?

Pierwsze ubezpieczenie samochodu ? jakie wybrać?

Planujesz zakup pierwszego auta? A może w związku ze zdaniem prawa jazdy masz je otrzymać od najbliższych? Już wkrótce staniesz przed konieczno...
5 zalet zakupu używanego auta od dealera

5 zalet zakupu używanego auta od dealera

Samochody używane możemy kupować obecnie nie tylko przez ogłoszenia czy na giełdzie, ale również w salonach dealerskich. Poznaj z nami 5 powodów, d...

5 zalet zakupu używanego auta od dealera

Samochody używane możemy kupować obecnie nie tylko przez ogłoszenia czy na giełdzie, ale również w salonach dealerskich. Poznaj z nami 5 powodów, dla których warto zdecydować się na kupno auta z drugiej ręki od dealera!

Coraz więcej salonów dealerskich w Polsce oferuje możliwość zakupu nie tylko nowych, ale również tych używanych samochodów. Jeśli przykładowo interesuje nas dobra Honda Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy poszukiwać jej również w salonach samochodowych, takich jak https://www.uzywanejaknowe.pl/

Pewność

Jednym z głównych zagrożeń związanych z kupnem używanego auta jest brak pewności co do jego stanu technicznego. Gdy chcemy nabyć auto z drugiej ręki, zawsze warto dokładnie sprawdzić jego kondycję.

W przypadku salonów dealerskich ryzyka nie ma ? auta są specjalnie selekcjonowane i poddawane drobiazgowym kontrolom, a ich wyniki są dostępne dla klientów. W związku z tym nie kupujemy kota w worku!

Gwarancja

Samochody z drugiej ręki od dealera mają również ochronę gwarancyjną ? najczęściej na pół roku albo na rok. Gdy pojawią się usterki objęte tą ochroną, wtedy możemy liczyć na bezpłatne naprawy.

Jazda próbna

Bez problemu możemy wybrać się również na jazdę próbną ? możemy w jej trakcie określić, czy samochód spełnia nasze oczekiwania, dlatego możemy podjąć decyzję bez niebezpieczeństwa, że jednak coś nie będzie nam odpowiadało pod kątem komfortu.

Łatwe finansowanie

W salonach dealerskich możemy liczyć także na pomoc w finansowaniu. Auto możemy zakupić na kredyt samochodowy ? formalności załatwi się wtedy bezpośrednio u dealera. Przedsiębiorcy mogą z kolei liczyć na korzystny leasing.

W salonach dealerskich możemy również wykupić potrzebne ubezpieczenia ? najczęściej są one bardzo atrakcyjne cenowo w porównaniu z innymi ofertami polis samochodowych.

Pomoc posprzedażowa

Wsparcie dealera nie kończy się tylko w momencie sprzedaży pojazdu ? można także otrzymać je po transakcji, na przykład w formie bezpłatnych napraw i wymian elementów zaleconych przez producenta, zniżek czy dodatkowych bonusów.

Dodano: 2018-07-29
Wyświetleń: 1218