Dzisiaj jest: 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny Rejestracja Logowanie

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wynajem lokalu pod gabinet stomatologiczny

Wzrasta ilość prywatnych gabinetów stomatologicznych. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, nieustannie zmagających się z problemami natury d...
Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Filtry w samochodzie - gdzie ich szukać?

Nie wiadomo z czego to wynika, ale niestety, nie każdy właściciel pojazdu jest zorientowany, jakie w samochodzie znajdują się filtry i gdzie powini...
Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech

Podatek dochodowy od osób fizycznych we Włoszech to IRE – podatek ten zastępuje dotychczasowy podatek dochodowy od osób fizycznych IRPEF.

Logopeda w Dublinie

  Usługi / Lecznicze    01-11-2013
Jestem logopedą .W swojej praktyce logopedycznej prowadzę indywidualną i grupową terapię dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.
Bardzo chętnie pomogę w usuwaniu różnego rodzaju wad wymowy, takich jak np.: seplenienie, reranie, kappacyzm, gammacyzm,mowa bezdźwięczna itp. Mam bardzo dobry kontakt ze swoimi Pacjentami i liczne sukcesy w pracy logopedycznej. Bardzo chętnie pracuję także z dziećmi i młodzieżą mającą dysleksję, dysgrafię i dysortografię. Zapewniam bardzo dobre warunki pracy oraz miłą i bezstresową atmosferę na zajęciach. Dysponuję nowymi, nowoczesnymi i bardzo ciekawymi pomocami logopedycznymi i dydaktycznymi. Zapraszam serdecznie do współpracy!

Paulina logopeda 0831668850
Cena: 30 E £
Miasto:
Region: antrim